Wyślij wiadomość
Dom

Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd profil firmy

profil firmy

Chiny Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd profil firmy 0

Inteligentna technologia Seelong (Luoyang) CO., LTD.ma zarejestrowany kapitał w wysokości 10 milionów (około 1,45 miliona dolarów), który znajduje się w Luoyang - pięknym Peony City, starożytnej stolicy.Seelong to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo specjalizujące się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży sprzętu do testowania systemów zasilania dla przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego, nowych źródeł energii i innych dziedzin.Seelong jest zaangażowany w dostarczanie naszym klientom niestandardowych, kompleksowych rozwiązań w zakresie sprzętu testowego.

 

Naszymi głównymi produktami są dynamometry mocy, systemy kontrolno-pomiarowe, zasilacze prądu stałego oraz warunkowy system gwarancyjny.

Chiny Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd profil firmy 1

 

Seelong jest zaangażowany w rozwój innowacji i technologii.Jednocześnie firma nawiązała długoterminową współpracę z Uniwersytetem Tsinghua, Uniwersytetem Shandong i wieloma innymi chińskimi instytucjami naukowymi.Uzyskaliśmy ponad dwadzieścia patentów na wynalazki i dwanaście praw autorskich do oprogramowania oraz dostarczamy profesjonalny sprzęt i usługi dla ponad 100 użytkowników na całym świecie, a nasze opłacalne produkty i wysokiej jakości usługi zdobyły zaufanie klientów w kraju i za granicą, a my ustanowiły długoterminowe partnerstwa strategiczne, w których wszyscy wygrywają.

 

Firma zawsze przestrzegała filozofii biznesowej „innowacje naukowe i technologiczne jako misja, jakość usług jako cel”.Seelong zapewni klientom produkty i usługi o wysokiej inteligencji, wysokiej precyzji, dużej szybkości, wysokiej niezawodności i wysokiej wartości dodanej.

Wszyscy pracownicy Seelong Intelligent Technology (Luoyang) Co., Ltd serdecznie witają krajowych i zagranicznych klientów w ramach szczerej współpracy, ramię w ramię z przyszłym, wspólnym rozwojem.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Na początku października 2013 r. Z powodzeniem opracowano i uruchomiliśmy nasz pierwszy zestaw układu napędowego --- CR1000, który był bardzo popularny w tej dziedzinie.W grudniu tego samego roku pierwsze 3 zestawy stanowisk testowych silników benzynowych zostały z powodzeniem zastosowane w spółce Yunhui Bluestar Technology Co. LTD, która jest chińsko-południowokoreańską spółką joint venture.

W lutym 2014 r. Firma rozpoczęła prace badawczo-rozwojowe nad „AC Power Dynamometer System”, który wykorzystuje najbardziej zaawansowaną na świecie „technologię sprzężenia zwrotnego energii elektrycznej”. W styczniu 2015 r. System stanowiska testowego z silnikiem serii TCM1000 oparty na dynamometrze prądu zmiennego system został ukończony i sfinalizowany.

W marcu 2015 r. Pierwszy nowy system testowania silników energetycznych oparty na TCM1000 został pomyślnie dostarczony do Shandong Taiqi Group.

W lipcu 2015 roku firma z powodzeniem opracowała system testowania wydajności silnika TCE1000, który został z powodzeniem zastosowany na Uniwersytecie Morskim w Szanghaju, a po sfinalizowaniu został wprowadzony na rynek.

W październiku 2015 roku firma z powodzeniem opracowała hybrydowy system testowy z serii TCH1000, który został z powodzeniem zastosowany w JiangXi Hanteng New Energy Automobile Co., LTD.

W listopadzie 2015 r. Oficjalnie uruchomiono System Symulacji Dynamiki Pojazdów Nowej Energii oraz System Symulacji Ruchu Drogowego, które zostały opracowane przez naszą firmę i Grupę Badawczą Nowej Energii Wydziału Motoryzacji Uniwersytetu Tsinghua.

W grudniu 2015 roku Distributed Drive Test System, które jest krajowym kluczowym laboratorium, które nasza firma opracowała z uniwersytetem Tsinghua, zostało sprawdzone i zaakceptowane przez ekspertów, udana współpraca otworzyła również nowy rozdział dla przyszłego rozwoju firmy.

W grudniu 2015 roku Distributed Drive Test System, które jest krajowym kluczowym laboratorium, które nasza firma opracowała z uniwersytetem Tsinghua, zostało sprawdzone i zaakceptowane przez ekspertów, udana współpraca otworzyła również nowy rozdział dla przyszłego rozwoju firmy.

W sierpniu 2016 roku firma wydała standard korporacyjny Q / BGT001.1-2016 AC Electrical Dynamometer System, który jest pierwszą wyspecjalizowaną technologią i standardami testowymi.

We wrześniu 2016 roku firma została wyróżniona członkiem Shandong Automobile Industry Association

W październiku 2016 r. System testowania wydajności przekładni i napędu TCT1000 był obsługiwany w centrum technologicznym w Jiangxi Hanteng New Energy Automobile Co. LTD, co oznaczało, że platforma testowania dynamometru elektrycznego AC została pomyślnie skonfigurowana.

W listopadzie 2016 roku firma została członkiem piątej rady Shandong Internal Combustion Engine Society.

W kwietniu 2017 roku, w oparciu o system TCM1000, w trzech fabrykach (Pekin, Tianjing, Szanghaj) Jingjin Electric Technology Co, LTD, działał system testowania silników nowej energii o dużej prędkości 310 kW i 18000 obr / min.System stworzył precedens produkcji nowego systemu testowania silników energetycznych o dużej mocy i dużej prędkości w Chinach.

W listopadzie 2018 roku firma była pionierem w zakresie 470 kw, 15000 obr / min długiego, szybkiego układu wału silnika w systemie testowym New Energy (NVH), zakończone debugowanie, wypełnione pole testowe silnika Nowej Energii NVH.

 

Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Sprzedawca

marki : SEELONG

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 3000000-4000000

Rok założenia : 2012

pc Export : 50% - 60%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Seelong Intelligent Technology(Luoyang)Co.,Ltd Certyfikaty